Canada Rubber®

Osvědčený materiál Liquid Rubber, prodávaný ve střední Evropě pod značkou Canada Rubber®, je unikátní produkt vyráběný v Kanadě a testováný na severoamerickém trhu v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách. Liquid Rubber je vyroben na bázi modifikovaných asfaltů bez použití rozpouštědel a těkavých látek. Hydroizolace Canada Rubber® byla speciálně vyrobena k odstranění celosvětového problému – závislosti na černouhelných dehtových nátěrech. Proto jsou všechny produkty tekuté hydroizolace Canada Rubber® ekologicky bezpečné, nezatěžují životní prostředí a jsou odolné vůči vlivu ozónu a ultrafialových paprsků. Systém jednosložkového nátěru vyvolává revoluční změny na trhu ochranných nátěrů. Jeho využití je zejména ve stavebnictví, zemědělství, lodním a automobilovém průmyslu. Používá se na ochranu většiny materiálů, kovových a betonových konstrukcí. Je vhodná zejména na těsnění, ochranu a opravu stěn, střech, balkonů, bazénů, koupelen, spojů, prasklin, stavebních dílců, prostupů a průchodů a pod.

Tekutá hydroizolace Canada Rubber® obsahuje izolační látky, které po zaschnutí vytvoří vysoce pružnou, elastickou, jednosložkovou membránu, zabraňující vniknutí vody a zároveň chránící povrch před korozí a škodlivými chemikáliemi.

Roztažnost tekuté hydroizolace dosahuje až 1800%, návratnost do původního stavu je až 95%. Aplikuje se za studena v rozmezí + 5 °C do + 35 °C pomocí štětce resp. válečku a pro větší projekty prostřednictvím stříkacího systému. Hydroizolace Canada Rubber® má snadné použití a proto si zákazníci dokáží menší plochy izolovat i svépomocí.

E-shop: Canada rubber®

Využití vodotěsné membrány Canada rubber®:
Tradiční ploché střechy (opravy asfaltových pásů)
Střechy cementovo-azbestové – eternit
Plechové střechy
Izolace betonových konstrukcí a prefabrikátů
Izolace komplikovaných střešních detailů
Antikorozní nátěr
Izolace vodních nádrží, zásobníků a bazénů
Izolace teras, balkonů a lodžií
Izolační „vany“ koupelen a sprchových koutů

lago-canada-rubber